Opis nieruchomości
Szanowni Państwo,
Przedstawiam ofertę WYNAJMU fajnej i dobrze położonej kawalerki, zwłaszcza dla osób ceniących sobie ciszę i swoją prywatność.
Budynek posadowiony przy ul. Siemianowickiej 95 oferuje takie właśnie zalety, ale nie tylko.
Wspólnota mieszkaniowa, która zarządza nieruchomością zadbała o remont klatki schodowej, termomodernizację bloku oraz remont dachu.
Obejście wokół obiektu jest bardzo zadbane, oferuje miejsca parkingowe i zorganizowaną zieleń wraz z fajnie zaaranżowanym placem zabaw dla dzieci. W zasięgu ręki znajdują się ogródki działkowe.
Mieszkanie położone jest na II komfortowym piętrze, jego powierzchnia wynosi dokładnie 24,8m2 na co składa się:
- duży dobrze doświetlony pokój, z widokiem na zieleń (brak sąsiadów zaglądających z naprzeciwka do okien) wyposażony w meble, sprzęt RTV, stolik kawowy oraz kanapę
- mała widna kuchnia, wyposażona w meble, lodówkę, pralkę, dwupalnikową kuchenkę elektryczną.
- łazienka z wc i kabiną prysznicową
- przedpokój.
Metraż może niewielki, ale dający się dobrze zorganizować. Lokal wyposażony jest w centralne miejskie ogrzewanie. Okna PCV, woda ciepła z przepływowego gazowego podgrzewacza wody typu junkers
( nowy), mieszkanko jest bardzo ciepłe zimą, przytulne i idealnie nadające się dla jednej/ dwóch osób, wyposażone we wszystko co potrzebne, odświeżone i gotowe do zamieszkania.
Świetny wyjazd w stronę Siemianowic Śląskich, Będzina, Czeladzi, Sosnowca, Katowic, Piekar Śląskich i oczywiście centrum Bytomia. Miejsca parkingowe przed budynkiem a w razie kiedy są zajęte można korzystać z bezpłatnego parkingu z boku budynku.
miesięczne stałe koszty utrzymania lokalu:
Czynsz najmu - 900zł
opłaty eksploatacyjne wraz z centralnym ogrzewaniem 453zł
internet bez limitu (światłowód) 57zł
______________________________________ łącznie
1410zł
media:
wywóz nieczystości 30zł/osoba
dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków 21,03zł/m3
prąd i gaz według zużycia po zawarciu indywidualnej umowy z dystrybutorem
Kaucja zabezpieczająca 3000zł
Preferowana umowa najmu okazjonalnego na minimum 12 miesięcy z opcją przedłużenia.
Zapraszam
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.